www.cvonline.hu

Webshop megrendelések adminisztrációja

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.18.
Hirdetés azonosító: 1235910

Gyűjts egy kis pénzt suliidőben is a felmerülő kiadásaidra!

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Adatrögzítő diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • Webshop felületen feladott ügyfél igények rögzítése
  • Háttér adatok adminsztrációs rögzítése
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása
  • Megrendelés adategyeztetése ügyfelekkel, kimenő telefonhívás formájában.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Word/Excel felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, képes önállóan dolgozni és komplex folyamatokat átlátni
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő: 8.00-18.00 között rugalmas beosztásban, heti minimum 20 óra vállalása (4-6-8 órában)

Amit nyújtunk

  • Bruttó 800 Ft/óra, és plusz bónuszok, mellyel elérhető akár 1100-1300 Ft/óra
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Bónusz
  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fiatalos légkör

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted miskolcE-mail cím megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration-line: none;">@minddiak.hu címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-46-757-152!