www.cvonline.hu

Webshop Manager

  • A hirdetés 803 napja lejárt

Több közép-kelet európai országban aktív, német tulajdonú nagy múltra visszatekintő direkt marketing cég keres marketing csapatába munkatársat,

munkakörbe.

Feladatok:

  • Új termékek megjelentetése a honlapon
  • Webshopban található termékek benavigálása a megfelelő termékcsoportokba
  • Webáruházunk teljes navigációs struktúrájának folyamatos fejlesztése (Nem szükséges magas szintű technikai ismeret)
  • Honlapunk vevőbarát megoldásainak felkutatása és kivitelezése
  • Hibás navigáció esetén a termékek megfelelő navigációs csoportjának feltérképezése
  • Rendszer karbantartása, frissítése
  • Szoros együttműködés társosztályokkal és az anyacéggel (osztrák anyavállalat)

Elvárások:

  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség
  • Felsőfokú végzettségnél szívesen fogadjuk pályakezdők jelentkezését is, középfokú végzettségű pályázóknál előfeltételként kérünk min. 1 éves online marketinges tapasztalatot
  • Középszintű német nyelvtudás (aktív, írásbeli használat), angol előny
  • Magas szintű MsOffice ismeret
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség
  • Kreatív beállítottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkarend
  • Kellemes munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven az alábbi elérhetőségre 2015. február 28-ig.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német