www.cvonline.hu

WEBOLDAL FEJLESZTŐ ÉS KARBANTARTÓ

  • A hirdetés 592 napja lejárt

A Lizzy Card Papír Kft. munkatársat keres főállású munkakörbe, fóti munkahelyre

pozícióba.

A munkakör főbb feladatai:

  • Rendszeresen ellenőrizni a weboldalra elkészített cikkeket és képanyagokat, illetve gondoskodni arról, hogy azok az adott határidőre elkészüljenek;
  • Rendszeres időközönként felrakni a külső beszállítótól megkapott hír és képanyagot a weboldalra;
  • Hetente a K+F vezető útmutatásai szerint elkészíteni a heti hírlevél tervezetét és a kapott grafikai anyag felhasználásával véglegesíteni a hírlevelet és timer-el kiküldeni;
  • Naponta ellenőrizni, hogy a Facebook-on az elvárásoknak megfelelő postok és cserék megjelentek-e;
  • Feltölteni az új termékeket a weboldalra képpel és adatokkal együtt;
  • Elvégezni a nem generikus fejlesztéseket a weboldalon (pl. landing page készítés, plusz menüpontok felvitele, bannerek, reklámfelületek elkészítése);
  • Vevői regisztrációk esetén, ellenőrizni a regisztrációs adatokat, aktiválni a fiókot, és visszajelzést küldeni az ügyfélnek;
  • Fogadni a vevői megkereséseket telefonon és elektronikusan, és támogató ügyfélszolgálati tevékenységet végezni;
  • Dönteni a weboldallal és közösségi médiával kapcsolatos technikai és egyéb hibák kijavítása kapcsán, valamint döntést előkészíteni a weboldal és közösségi média vizuális, tartalmi és egyéb fejlesztései kapcsán;

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség;
  • minimum alapszintű angol nyelvtudás;
  • Adobe ismeret;
  • HTML5, CSS3, Java Script, Jure, Joomla3 technológiák területén szerzett tapasztalat;
  • nagy teherbíró képesség, stressztűrő képesség, rugalmasság;
  • precizitás, logikus gondolkodás, önálló munkavégzés képessége;

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hasonló területen szerzett több éves szakmai tapasztalat;
  • integrált ügyviteli rendszer felhasználói szintű ismerete;

Amit kínálunk:

  • megbízható, hosszú távú munkahely;
  • kulturált munkakörnyezet;
  • bejelentett fizetés;

Munkaidő:  napi 8 óra, heti 5 munkanap

Munkavégzés helye: Fót

  • Jelentkezni magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi elérhetőségen lehet.

A kiválasztás során csak a azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, akikkel személyesen is tudunk találkozni!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol