www.cvonline.hu

Weblap feltöltés angol nyelven

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 719715
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal kozmetikai termékek forgalmazásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk diák munkavállalót, web mester munkakörbe, 3 hónapos időtartamra napi 8 órában (rugalmas beosztásban), az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Weblapra friss információk feltöltése angol nyelven
  • Honlap karbantartása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony
  • Magas szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Munkabér: Bruttó 1.000 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet regisztráció után,  várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Játssz velünk Te is!

December 31-ig gyűjts össze minél több szuper Órát, és legyél Te a hónap LEGszorgalmasabb, LEGkreatívabb Mind-Diákja!

Szállj harcba a 100 000 Ft értékű Tanulmányi Támogatásért! A részletekért kattints a következő linkre: Link megjelenítése"

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest