www.cvonline.hu

Webgrafikus

  • A hirdetés 910 napja lejárt

A STILE Lakberendezési cégcsoport

 WEBGRAFIKUST

 keres honlapjainak karbantartására, grafikai és marketing asszisztensi feladatok ellátására.

Feladatok:

  • honlap kezelése, webáruházban lévő termékek feltöltése illetve levétele
  • Facebook oldal grafikai munkáinak elvégzése
  • törzsvásárlók részére hírlevél készítése
  • marketing anyagok grafikai tervezése
  • nyomdai ügyintézés
  • Stile termékek részére csomagolás tervezés
  • marketing ötletek, javaslatok készítése
  • bannerek készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség
  • kreativitás, jó fogalmazási, nyelvtani és helyesírási képesség
  • angol nyelvtudás
  • minimum 2-3 éves ezirányú szakmai tapasztalat
  • megfelelő referencia háttér, portfólió
  • elvárt programismeret:

         - Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign CS5 alapos ismerete
         - Adobe Acrobat X PRo
         - Webdesign-ban való jártasság
         - WordPress admin ismerete
         - DTP, Nyomdai ismeretek
         - Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
         - Adobe Flash ismerete

Munkavégzés helye: 13. kerület, de a feladatok távmunkában is elvégezhetők beszámlázással

Fényképes bérigénnyel ellátott önéletrajzát referencia munkák mellékletével küldje el az alábbi  e-mail címre.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol