www.cvonline.hu

Webgrafikus, sitebuilder

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Pályázatot hirdetünk

webgrafikus, sitebuilder

munkakörbe

Az Infoartnet Kft. komplex informatikai, grafikai és marketing megoldásokat kínál intézményeknek, vállalatoknak, vállalat csoportoknak, kkv-nak. Meghatározó szereplői vagyunk a Nyugat-magyarországi informatikai szektornak. Fő profilunk a nagy hozzáadott értékkel bíró informatikai és webes rendszerek fejlesztése, üzemeltetése, valamint egyedi megoldások fejlesztése partnereink számára.

Ha követed a webes trendeket és nem félsz az újdonságoktól, önállóan és kreatívan össze tudsz rakni egy weboldaltervet, sőt azt működőképessé is tudod tenni, akkor mi emberünk vagy!
Fontos hogy legyenek jó ötleteid és azt meg is tudd valósítani. Szeress csapatban dolgozni és a programozókkal is közös nevezőre tudj jutni.

Főbb feladataid:

  • Innovatív weboldalak front-end tervezése, fejlesztése
  • Weboldalak tervezése, felépítése, funkcióinak beállítása
  • Meglévő oldalak módosítása, bővítése, fejlesztése

Téged várunk, ha:

  • Ismered a HTML5-öt és a CSS3-mal is tudsz dolgozni
  • Nem okoz gondot a valid böngészőfüggetlen oldalak készítése
  • Motivált vagy és tényleg érdekel a webfejlesztés
  • Ismersz valamilyen PHP keretrendszert
  • Ha részben ismered a leggyakoribb CMS rendszereket (WP, Joomla, Drupal)
  • Ha nem jelent problémát a JavaScript használata
  • Ha megérted az angol szakirodalmat
  • Nem okoz gondot a határidők betartása és a párhuzamos projektek elkészítése
  • Kreatívan, de gyakorlatiasan tudsz gondolkodni

Előny:

  • Angol, német nyelvtudás
  • Készítettél már reszponzív oldalt
  • Unix rendszerek ismerete, illetve unix rendszerek kezelése
  • Szerverek adminisztrálásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Változatos, kreatív munkát kínálunk, hiszen nincs két egyforma weboldal
  • Győri munkavégzés (légkondicionált irodában)
  • 8 órás bejelentett főállás
  • Fiatal kreatív, innovatív társaság
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Mikortól tudsz munkába állni:akár azonnal
Munkavégzés helye:
Győr

Szakmai fényképes önéletrajzodat és fizetési igényedet az alábbi e-mail címre várjuk. A pályázatodat átnézzük, és amennyiben megfelelsz a hirdetésben megfogalmazott elvárásainknak, jelentkezni fogunk az általad megadott elérhetőségek egyikén.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol