www.cvonline.hu

Webfejlesztő

A

Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület

felvételt hirdet

pozícióba.

Amit elvárunk:

  • Legalább 2 éves aktív fejlesztői tapasztalat
  • PHP, HTML5, CSS3, JavaScript, jQuery, MySQL technológiák ismerete
  • OOP szemléletmód
  • Angol nyelv középszintű ismerete

Amivel még pluszpontot szerezhetsz nálunk:

  • Linux rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Java, Android, IOS fejlesztési ismeretek
  • Bootstrap ismerete, reszponzív oldalak fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Grafikai tudás, Photoshop és Illustrator ismerete
  • SVN, vagy egyéb verziókövető rendszer használata

Ezek lesznek a feladataid:

  • A megrendelővel egyeztetve a szoftver igényeinek felmérése.
  • Szoftver megtervezése a felmerült igények, valamint az aktuális technológiai standardok alapján.
  • A megtervezett szoftver implementációja.
  • Szoftver tesztelése.
  • Szoftver dokumentálása.
  • Meglevő szoftverek továbbfejlesztése, karbantartása.

A munkakör jellemzői:

  • Az egyesület 30 éves múltja által nyújtott munkahely biztonság
  • Versenyképes fizetés, kiemelkedő cafeteria rendszer
  • Jó hangulatú csapat
  • Egyéni és csapatban végzett feladatok
  • Részt vehetsz itthoni közhasznú, és nemzetközi szintű projektekben

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol