www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 725 napja lejárt

Magyarország piacvezető állateledel és állatgyógyszer gyártó és forgalmazó céghez keresünk

webfejlesztőt.

A jelöltnek hosszú távú pozíciót kínálunk.

Feladatok:

  • a vállalat csoport meglévő weboldalainak működtetése
  • új weboldalak létrehozása, együttműködve a marketing osztállyal
  • online marketing feladatok elvégzése: hírlevelek küldése, tartalom kezelés, feltöltés

Elvárások:

  • gyakorlati szintű HTML, CSS ismeretek
  • direct admin' szoftver hosting ismerete
  • Joomla ismerete (telepítése, használata, seo plugin telepítés)
  • SEO alapismeretek (keresőszavak írása, cím és szövegírás)
  • határozott, precíz munkavégzés
  • minimum 2 éves gyakorlat

Amit kínálunk:

  • havi fix versenyképes bér
  • fiatalos légkör
  • céges telefon
  • stabil vállalati háttér,
  • szolgálati lakás

Belépés: azonnal

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk referenciák megjelölésével ellátott fényképes önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi elérhetőségen.

Helyek Fejér
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő