www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 601 napja lejárt

Kreatív ügynökség

webfejlesztőt

keres

Feladatok:

  • PSD látványterv alapján frontend fejlesztés, sitebuild
  • open source CMS rendszerre épülő honlapok fejlesztése, karbantartása

Elvárások:

  • agilis fejlesztői szemlélet
  • HTML5/CSS3, jQuery lib-ek magabiztos használata
  • egyszerűbb PHP/MySQL feladatok megoldása

Előny:

  • Wordpress CMS professzionális alkalmazása
  • SEO és eCommerce tapasztalat
  • Flash bannerek készítése
  • Adobe Premiere ismerete
  • Adobe PS, Ai, ID szoftverek ismerete

Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, referenciával és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre kérjük.

Amit nyújtunk

- 15 éves cég stabil háttere

- Változatos projektek, folyamatos fejlődési lehetőség (belső képzések)

- Versenyképes fizetés

- Fiatalos csapat, csapatépítő tréningek

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő