www.cvonline.hu

Webfejlesztő

Régió:

Komárom-Esztergom

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 929029
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal szoftverfejlesztési területén  tevékenykedő partnercégünk számára keresünk programozó munkatársat Tatabányára az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Webfejlesztési feladatok PHP, MySQL, HTML, JavaScript nyelveken
  • Termékfejlesztés (kliens-szerver) csapatban
  • Használatos kiegészítő eszközök tesztelése, rendszerbe integrálása

Elvárások:

  • Minimum középfokú, szakirányú végzettség (bármilyen informatikai)
  • Programozói ismeretek (PHP, MySQL, HTML, JavaScript)
  • Szükséges nyelvismeret: legalább közepes angol nyelvtudás írásban
  • Önálló munkavégzési képesség, magas fokú problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való nagyfokú nyitottság
  • Proaktivitás
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre; gyors, pontos megoldások kivitelezésére

Előnyt jelent:

  • Egyetemi végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Programozásban szerzett tapasztalat
  • Tatabánya és környéki lakhely

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
IT / Informatika