www.cvonline.hu

WEBFEJLESZTŐ

  • A hirdetés 1020 napja lejárt

A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt.
(Link megjelenítése)
egyedi alkalmazások fejlesztéséhez keres

munkatársat.

Magunkról:

A VFT Vezetési Tanácsadó és Informatikai Zrt. tapasztalt szakemberekből álló, dinamikusan fejlődő, és stabil háttérrel rendelkező hazai vállalkozás.

Microsoft technológiák iránt érdeklődők körében keresünk webalkalmazás fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

  • meglévő és új webes üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztése,
  • a fejlesztés dokumentálása, tesztelése.

Követelmények:

  • ASP.NET és C# nyelv alapos ismerete,
  • általános adatbázis ismeretek,
  • legalább egy verziókezelő rendszerben szerzett gyakorlati tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • architektúra tervezésben való részvétel;
  • Telerik Kendo UI gyakorlat;
  • Javascript és/vagy AJAX tapasztalat;
  • WPF/WCF és/vagy Silverlight ismeretek;
  • Microsoft minősítések.

Amit kínálunk:

  • érdekes, kihívásokban gazdag, változatos feladatok;
  • jól definiált karrierút: szakmai fejlődési lehetőség korszerű technológiák megismerésével illetve Microsoft minősítések megszerzésének támogatásával;
  • szakmai támogatás nyújtása szükség esetén;
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • rugalmas munkaidőkeret, távmunkavégzési lehetőség;
  • vidám, lendületes és összetartó csapat;
  • kellemes, modern, tágas munkakörnyezet panorámás irodában (kávé, tea, ásványvíz, napi finomság fogyasztásának biztosítása);
  • sportolási lehetőségek támogatása a szomszédos sportközpontban.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, az alábbi e-mail címre küldheted magyar nyelvű fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet.

Jelentkezési határidő: 2015. február 28.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő