www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 837 napja lejárt

Anyanyelved a PHP?

Nem okoz gondot a front-end sem?

Innovatív, kísérletező, jövőbe mutató termékeket, szolgáltatásokat létrehozó csapatban szeretnél dolgozni?

Akkor jelentkezz

pozícióba!

A csapat, ahova várunk, a kiterjesztett valóságban megjelenő termékekkel, szolgáltatásokkal és portálfejlesztéssel ér el egyre komolyabb nemzetközi sikereket. Célcsoportjuk a kis-, és nagyvállalati, illetve az állami szektor, világszinten.

Feladatok:

  • Webes alkalmazások tervezése, fejlesztése,
  • weboldalak önálló tervezése és fejlesztése,
  • alkalmazások tesztelése és dokumentálása.

Elvárások:

  • Legalább két éves OO PHP fejlesztői tapasztalat,
  • reguláris kifejezések és rekurzív függvények ismerete,
  • magabiztos MySQL-használat,
  • XHTML, HTML4-5, CSS2-3 és ECMAScript szabványok ismerete,
  • naprakész jQuery tudás,
  • középszintű, szakmai angol nyelvtudás.

Amit partnerünk kínál:

  • Egy szuper, motivált csapat, ahol mindenki élvezi amit csinál és mindenkinek fontos, hogy okos dolgok kerüljenek ki a kezük alól,
  • versenyképes fizetés,
  • napfényes, dunakeszi iroda.

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Dunakeszi
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő