www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 1156 napja lejárt

Rendelkezel legalább két év gyakorlattal webprogramozásban és az adatbázisoktól sem idegenkedsz?  Szívesen csatlakoznál egy pénzügyi területen tevékenykedő cég fejlesztői csapatához, ahol a fizetés mellé kondibérlet is jár?

Akkor jelentkezz

pozícióba!

Megbízónk német hátterű nemzetközi vállalat, hazai leányvállalatuk 300 főt foglalkoztat. Az IT részleg kiemelt helyen van a cég életében - a programozói csapat bővítése okán keresik lelkes, elhivatott munkatársukat a fent nevezett pozícióba.

Feladatok:

  • SQL alapú modulok fejlesztése,
  • új és meglévő rendszerek továbbfejlesztése,
  • operatív és stratégiai feladatok ellátása,
  • változáskérelmek ('change request'-ek) kezelése.

Elvárások:

  • IT végzettség,
  • webfejlesztésben szerzett legalább 2 éves, naprakész tapasztalat (PHP, JavaScript, AJAX),
  • SQL programozásban szerzett pár éves tapasztalat,
  • szakmai angol nyelvtudás,
  • csapatjátékos, pro-aktív attitűd,
  • folyamatszemlélet, precizitás és tanulékonyság.

További előnyt jelent:

  • Oracle DBA tapasztalat,
  • Oracle 10g, 11g ismeret,
  • PL/SQL ismeret
  • SQL optimalizálásban szerzett tapasztalat,
  • BASH programozási ismeret,
  • Linux rendszergazdai tapasztalatok.

Amit partnerünk kínál:

  • Magas színvonalú technológiák használata a napi munkavégzés során (adattárház, Oracle RAC claster, Blade szerverek),
  • modern, jól felszerelt munkakörnyezetel egy belvárosi irodában,
  • nemzetkőzi üzleti közeg.

Munkavégzés helye:

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol