www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 1234 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi portfólióval rendelkező budapesti digitális kreatív ügynökség teljes munkaidőre keres

Web fejlesztőt

Feladatok:

  • Responsive oldalak fejlesztése és optimalizálása különböző eszközökre.
  • Egyedi rendszerek kiépítése, dokumentálása, tesztelése és karbantartása (SaaS projektek).
  • AJAX/PHP-s webservice-ek feljesztése.

Szakmai elvárások:

  • OOP-s gondolkodásmód
  • PHP 5.x
  • MySQL
  • HTML5, CSS3
  • Javascript, jQuery, AJAX
  • Smarty
  • Photoshop alapszintű ismerete (sitebuild)
  • SVN

Elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • minimum 2 év webfejlesztési tapasztalat
  • teljes folyamat kivitelezésének képessége akár egyedül, akár csapatban
  • jó kommunikációs készség
  • kiváló problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • lakas cafeteria
  • szakmai fejlődés támogatása
  • fiatalos csapat és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Budapest, I. kerület

Fényképes önéletrajzzal, referenciákkal, és fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk a jelentkezéseket.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő