www.cvonline.hu

Webfejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 793190

Járműrendszerek gyártásában és fejlesztésében piacvezető szerepet betöltő Ügyfelünk dinamikusan bővülő csapatába keresünk új kollégát az alábbi pozícióba;

Feladatok:
  • Részvétel a termékkoncepció kialakításában
  • Proaktivitás a tervezési folyamatokban
  • Felmerülő igényeknek megfelelő funkciók implementálása
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Web alapú szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Javascript keretrendszerek és technológiák ismerete (Ajax, Node.js, jQuery, JVM)
  • HTML5 programozásban szerzett tapasztalat
  • CSS ismeretek
  • Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem
Előny:
  • Tervezési minták ismerete
  • PHP és egyéb szkript nyelv ismerete
  • Német nyelvtudás
Amit kínálunk:
  • Amit Ügyfelünk kínál:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munka egy high-tech szektorban működő cégnél
  • Színvonalas, modern környezet
  • Stabil jövedelem
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió