www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

WEBFEJLESZTŐ

Feladatok:

  • Webfejlesztés ASP.NET / C# környezetben
  • Webes alkalmazások illesztése a vállalatirányítási rendszerhez
  • MS SQL adatbázis tervezés, fejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • ASP.NET / C# alapos ismerete
  • Webes technológiák alapos ismerete (HTML, CSS, JS, stb.)
  • MS SQL ismerete
  • Nagyfokú precizitás
  • Dinamikus, felelősségteljes munkavégzés
  • Rendszerszintű gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Előny: SEO területen szerzett tapasztalat
  • Előny: vállalatirányítási rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Innovatív, kreatív munkakörnyezetben való munkavégzés
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Hosszú távú perspektíva
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva töltheti fel adatbázisunkba:

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő