www.cvonline.hu

Webfejlesztő

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1102955

Konica Minolta Magyarország Üzleti Megoldások Kft.
Feladatok:

  • Szövegírás
  • Weboldalak, landing site-ok fejlesztése, készítése
  • Corporate weboldalak kezelése, lokalizáció
  • Fordítások (angol)
  • A marketing osztály támogatása marketing kampányok végrehajtásában, rendezvények szervezésében és egyéb adminisztrációban

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel
  • PHP/ HTML/CSS alapismereteid vannak
  • Van tapasztalatod Weboldal készítésben WordPress használatával
  • Aktív középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Kreatív vagy, s hajt a vágy, hogy új dolgokat alkothass – ugyanis számítunk Rád már az ötletelésben
  • Belekóstolnál projektekbe és tudsz komplexen gondolkodni

Juttatások:
  • Hosszú távon építheted nálunk a karrieredet
  • Profi támogató csapatot, egy sikeres és innovatív vállalat nemzetközi hátterét biztosítjuk munkakörnyezetként
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésnek, számítunk kreativitásodra és sok izgalmas és komplex marketing projektben vehetsz részt

Előnyök:
  • Grafikusként szerzett szakmai tapasztalat
  • Web fejlesztőként szerzett szakmai tapasztalat

Nyelv:
  • Angol