www.cvonline.hu

Webfejlesztő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.01.06.
Hirdetés azonosító: 1088894
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk webfejlesztő gyakornokot.

Feladatok:

  • Szövegírás
  • Weboldalak, landing site-ok fejlesztésében és készítésében való részvétel
  • Corporate weboldalak kezelése, lokalizáció
  • Fordítások (angol)
  • A marketing osztály támogatása marketing kampányok végrehajtásában, rendezvények szervezésében és egyéb adminisztrációban

Munkaidő: Hétfőtől péntekig heti 20 órában (napi átlag 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • PHP / HTML / CSS alapismeretek
  • Weboldalkészítési tapasztalat WordPress használattal
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Erős MS Office ismeretek
  • Kreativitás
  • Pontosság, precizitás
  • Projektszemlélet
  • Motivált, proaktív személyiség

Előnyt jelent:

  • Grafikusként szerzett szakmai tapasztalat
  • Web fejlesztőként szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Bruttó 900 Ft / óra gyakornoki fizetés
  • Hosszú távú lehetőség karrierépítésre
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével vagy a E-mail cím megjelenítése email címre.