www.cvonline.hu
Webfejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077863
lejárt

Partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • rendszer fejlesztés, optimalizálás
  • tesztelés
  • dokumentálás
  • projektekben való részvétel

Elvárások:

  • PHP 5 - OOP magas szintű ismerete
  • SQL nyelv alapos ismerete
  • fejlesztési és tervezési minták alapszintű ismerete
  • jó szervező és együttműködő készség
  • Előnyt jelent:
  • MVC keretrendszerek ismerete (Laravel/ Yii/ Zend/ Symfony stb.)
  • template-rendszerek ismerete (Blade, Smarty stb.)
  • verziókezelő technológiák ismerete (Git, Mercurial, etc.)
  • komplex rendszerek fejlesztésében, tervezésében szerzett tapasztalat
  • Javascript könyvtárak ismerete (jQuery, Prototype, Bootstrap etc.)
  • Linux operációs rendszer ismerete
  • biztonsági megoldások ismerete
  • szakmai angol nyelvismeret

                Amit nyújtunk:

                • hosszú távú, stabil munkalehetőség
                • fejlődési lehetőség
                • versenyképes juttatási csomag

                Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
                Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
                Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.