www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 338 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő magyar-amerikai cég csapatába keresünk

munkatársat.

Mi lenne a feladatod:

  • Meglévő, nagy látogatottságú weboldal fejlesztése, optimalizálása
  • Egyedi vállalatirányítási rendszer fejlesztése, karbantartása
  • Egyedi web- és mobil alkalmazások fejlesztése
  • PHP alapú weboldalak fejlesztése, karbantartása
  • Node JS alapú alkalmazások fejlesztése, karbantartása
  • Saját termékek fejlesztése/szoftveres támogatása

Elvárások:

  • PHP 5, SQL, HTML5, CSS 3, JavaScript
  • Legalább egy PHP keretrendszer ismerete
  • jQuery
  • OOP módszertan ismerete
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Angular JS ismerete
  • Node JS ismerete
  • SASS + Compass ismerete
  • Bootstrap ismerete
  • NoSQL jártasság (mongodb preferált)
  • Jártasság Verziókövető rendszer használatában (git, mercurial, stb.)

Mit kínálunk:

  • Stabil, jól fizető munkahely
  • Fiatalos csapat, jó munkahelyi légkör
  • Rugalmas munkaidő
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai kihívások

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el a fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...