www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 50 napja lejárt

Feladatok

Prémium média streaming megoldások tervezésére és fejlesztésére keresünk kollégát.

Saját keretrendszerben történik a fejlesztés, amelyek kialakításához MS SQL és .NET technológiákat használnak.A kliens oldali megoldások szinte az összes média platformra elkészülnek (Android, iOS, PC, MAC, STB, TV, WP7).

Feladat a meglévő koncepciók és specifikációk alapján a funkcionalitások fejlesztése.

Elvárások

  • Min. 2 év C#/ .NET fejlesztési tapasztalat

  • ASP.NET tapasztalat

  • Javascript, HTML, CSS magas szintű ismerete

  • MS SQL ismeret

  • Visual Studio 2012, SQL Management Studio ismeret

  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz

Előny

  • WCF

Egyéb információ

  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika