www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 493 napja lejárt
Link megjelenítése">

A BÁRDI AUTÓ Zrt., a közép-európai régió legdinamikusabban fejlődő, piacvezető autóalkatrész kereskedője

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Új dinamikus weboldalak tervezése és fejlesztése, és ezek integrálása a meglévő rendszerekhez
  • Meglévő dinamikus weboldalak módosítása, továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Fejlesztés csapatban és egyénileg egyaránt
  • IT projektek előkészítése, tervezése és kivitelezése
  • Szoftverfejlesztési és tesztelési feladatok

Elvárások:

  • PHP, CSS, jQuery, Ajax, HTML alapos ismerete
  • RWS (Responsive web design) ismerete
  • MVC alapú keretrendszerek ismerete
  • SQL adatbáziskezelés alapos ismerete
  • Szakmai angol nyelv ismerete
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Több különböző adatbázis szerveren szerzett adatbáziskezelési tapasztalat
  • (MySql, pgSql, Oracle, MsSql, dBase)
  • Egyéb programozási nyelveken, Linux szerveroldalon történő fejlesztésben szerzett tapasztalat (Pascal, C, Harbour)

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett.

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt
"Webfejlesztő" pozíció megnevezését.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő