www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 440 napja lejárt

Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Feladatok:

  • ServiceNow platform integrációja;
  • Fejlesztési feladatok ellátása;
  • Eszközfelügyelet, belső IT rendszerek támogatása;
  • Front- és back-end fejlesztési feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Informatikai felsőfokú végzettség;
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Web technológiák, web alkalmazások ismerete (SMTP, POP3, XTalk, Biztalk);

Előnyt jelent:

  • Web Technológiák (PHP);
  • LDAP címtár: Active Directory, eDirectory, OpenLDAP;
  • SQL, MySQL ismeret;
  • Single Sign-on szerzett tapasztalat: Digested Token, SAML 1.1, SAML 2.0.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny.sz:29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Magyarország
Kategória Egyéb