www.cvonline.hu

Webfejlesztő

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Cégcsoportunk a piac több területén van jelen, központunk Magyarországon található. Az utóbbi években sikeresen jelentünk meg több országban is.

Az egyik legismertebb márkanevünk a magyar piacon a White Hair! Online vállalkozásaink webfejlesztői csapatába keressük legújabb munkatársunkat! Fontos nálunk a kreativitás és az önálló munkavégzésre való hajlam, nem kötjük meg a kezed munkád során!

Feladatok:

  • weboldalak, webáruházak programozási feladatainak elvégzése
  • webes alkalmazások fejlesztése
  • meglévő webes rendszerek fejlesztése és karbantartása
  • Eszközfelügyelet, belső IT rendszerek támogatása és fejlesztése

Elvárások:

  • PHP magas szintű ismerete
  • HTML, CSS, Javascript alapos ismerete
  • MySql alapos ismerete
  • CMS rendszerekben, szerkesztésben való jártasság
  • Új technológiák és trendekre való nyitottság
  • Szakmai igényesség, precíz és gyors munkavégzés, határidők betartás
  • Photoshop alapok

Előnyök:

  • programozói szakmai tapasztalat
  • kereskedelmi beállítottság (piacképes ötletek)
  • angol és vagy német nyelvismeret
  • mobil platformok ismerete

Amit kínálunk:

  • verseny képes fizetés (nettó 300.000 Ft-tól)
  • szakmai fejlődés és előrelépés , biztos referencia
  • családias környezet és légkör
  • bónuszok

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen, amelyben kérjük megjelölni a jelenlegi referenciákat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő