www.cvonline.hu

Webfejlesztő - web programozó

  • A hirdetés 846 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Magento* és WordPress fejlesztés
  • Egyedi fejlesztésű webáruház, CMS, CRM rendszerek fejlesztése és tesztelése
  • Backend / Frontend
  • Dokumentációk, specifikációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 2 éves fejlesztői tapasztalat
  • PHP5+, MySQL5+, HTLM4+, CSS2+, Javascript, Ajax, nyelvek alapos ismerete
  • Magento* és WordPress fejlesztési tapasztalat
  • Objektum-orientált programozási technológiák ismerete
  • Angol nyelvismeret, különösen írásban

Előny:

  • Nagy látogatottságú portálok fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Facebook API, Google (Analytics, AdWords) API ismeret
  • Usability ismeret
  • Aktív angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, baráti csapat
  • Belvárosi iroda
  • Szakmai kihívás
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Egyéb információ:

  •  Fejlesztésben jártas, utolsó éves hallgatók jelentkezését is várjuk.

  • *Amennyiben nem ismeri a Magento eCommerce keretrendszert, 1 hetet biztosítunk a teljes körű elsajátítására.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelet a referenciák megjelölésével együtt küldje azE-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Szeged
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő