www.cvonline.hu

Webfejlesztő-Veszprém (Ref.szám: RE-1408)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2016.10.07.
Hirdetés azonosító: 1010520

Feladatok:

  • Weboldalak fejlesztése
  • Webes trendek folyamatos követése
  • Közreműködés a projektek szakmai előkészítésében
  • Stratégiai javaslatok megfogalmazása
  • Aktív részvétel a cég átfogó működésében

Elvárások:

  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kifinomult dizájnérzék
  • CMS rendszerek ismerete
  • Programozási nyelvek kiváló ismerete
  • Alap szintű angol nyelvtudás
  • Kreativitás, Rugalmasság
  • Csapatszellem

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Modern irodai környezet
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése  e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó RE-1408-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő