www.cvonline.hu
Webfejlesztő (Szeged)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 924993
lejárt
FELADAT

Az IT Services Hungary Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatója, a T-Systems International leányvállalata. A T-Systems nemzetközi termelési láncának fontos elemeként az IT Services Hungary Magyarország legdinamikusabban fejlődő informatikai szolgáltató központja, mely 2008-ban elnyerte az “Év befektetője” díjat. Az informatikai és telekommunikációs tanácsadási szolgáltatások széles köréből a vállalat az informatikai megoldások menedzsmentjére és kiszervezésére, valamint fejlesztésre és rendszerintegrációra összpontosít. A vállalat folyamatosan fejleszti budapesti és debreceni telephelyét, valamint várja tapasztalt informatikusok jelentkezését.

  • BI (Business Intelligence) alkalmazások fejlesztése 
  • Részvétel nemzetközi alkalmazásfejlesztési projektekben 
  • Kapcsolattartás az ügyféllel a specifikáció előkészítését illetően, illetve a fejlesztés során 
  • Szoftverfejlesztés/karbantartás/alkalmazás üzemeltetés támogatása (maintenance) 
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat webes alkalmazás fejlesztés területén
  • Webes alkalmazás fejlesztési feladatok végrehajtásához szükséges platformok és szoftverek alapvető ismerete
  • Minimálisan C#, és Javascript (objektum orientált programozási) fejlesztési tapasztalat szükséges
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Rendszerszemlélet, precizitás

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban
Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség
Multinacionális környezet: részvétel a T-

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged