www.cvonline.hu

Webfejlesztő (Referenciaszám: RE-1119)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.04.12.
Hirdetés azonosító: 897395

Feladatok:

  • Meglévő weboldalak folyamatos továbbfejlesztése
  • CMS-rendszer-fejlesztés
  • Redesign
  • Új projektek, e-commerce weboldalak, adatbázisok megvalósítása
  • Együttműködés a designer kollégákkal, projektvezetővel

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Főiskolások és egyetemisták jelentkezését is várjuk!
  • Angol szakmai nyelvtudás
  • Magas szintűPHP, Apache, HTML(5), CSS(3) tudás, e területeken több éves tapasztalat
  • AJAX fejlesztésben való jártasság, XML, JavaScript megfelelő szintű ismerete
  • MySQL vagy más relációs adatbázis-kezelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Tapasztalat nagylátogatottságú (10-60 ezer napi látogató) weboldal fejlesztésében, karbantartásában, terhelés-, erőforrás optimalizálásában
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Site-builderként szerzett tapasztalat
  • Valamely PHP-keretrendszer ismerete
  • Jártasság reszponzív oldalak fejlesztésében

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Távmunka lehetőség hosszútávon
  • Szakmai kihívások, változatos, izgalmas projektek

A munkavégzés helye:

Budapest

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízója számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a RE-1119es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Rojkó Eszternél a 20/278-5661-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő