www.cvonline.hu

Webfejlesztő, PHP fejlesztő

  • A hirdetés 807 napja lejárt

Cégünk, a Netlife Consulting 14 éve sikeresen működő, dinamikusan fejlődő 100% magyar tulajdonú vállalkozás. Ügyfeleink között találhatóak olyan nagy nemzetközi cégek, mint pl. G4S, MOL, SAP vagy Vodafone.

 Most új munkatársakat keresünk izgalmas projektjeinkhez az alábbi pozícióba:

Amit kínálunk számodra:

  • Versenyképes juttatások, személyre szabott cafeteria rendszer
  • Fiatalos, kreatív, „startup-os légkör”, ugyanakkor stabil, biztos háttér
  • Kiváló munkakörülmények, munkavégzés frekventált helyen a Nyugati pályaudvarnál
  • Teljes állás, rugalmas munkaidővel
  • Folyamatos szakmai fejlődés innovatív, izgalmas projekteken keresztül (mind vállalatirányítás multinacionális környezetben, mind K&F projektek okos eszközök területén)
  • Nemzetközi kiküldetések

Leendő feladatköröd:

  • PHP/ Symfony2 rendszertervező és alkalmazásfejlesztési feladatok ellátása.
  • Új technológiák, technikák felkutatása és alkalmazása gyakorlatban

Te vagy az ideális jelöltünk, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Jártasság programtervezésben, fejlesztésben, WEB-programozás területén
  • Igényes, alapos munkavégzés, "coding standard"-ek betartása
  • Csapatszellem
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló angol nyelvtudás (a munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Szakirányú végzettség
  • Alapvető Linux ismeretek

Előnyt jelent ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Több éves PHP OOP megalapozott fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek (MySQL, PostgreSQL)
  • JavaScript és jQuery alapos ismerete
  • HTML, CSS nyelvekben való jártasság
  • Kreativitás, grafikai érzék
  • Git és Github ismeretek
  • BDD ismeretek (Behat, Mink, PhantomJS)
  • Rendszerkezelés: Unix/Linux, SSL, Cron, Shell Script, Apache
  • Frontend fejlesztésben szerzett jelentős tapasztalat: MV* keretrendszerek (AngularJS), Css preprocessorok (Less), sitebuild, optimalizálás

Ha úgy érzed, magadra ismertél, várjuk jelentkezésed magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal az alábbi e-mail címre:

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő