www.cvonline.hu

WEBFEJLESZTŐ - Media streaming (C#, ASP.NET, Javascript)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 748809
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Meglévő koncepciók, specifikációk alapján szerver oldali (Üzleti logika, Facade réteg, REST API) funkcionalitások fejlesztése.

Feladatkör, felelősségek:    • Meglévő koncepciók, specifikációk alapján szerver oldali (Üzleti logika, Facade réteg, REST API) funkcionalitások fejlesztése.

• A fejlesztés saját keretrendszerben történik, kialakításához az MS SQL és .NET technológiák használata szükséges.

• A kliens oldali megoldások szinte az összes média platformra készülnek. (Android, iOS, PC, MAC, STB, TV, WP7)

• Alapvetően specifikációk alapján kell dolgozni, de a kreativitás és az önálló probléma megoldás előnyt jelent.

• A munkavégzés csapatban, scrum alapon történik.

• Rövid távú projektek a jellemzőek: 1 hét • 3 hó.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakirányú felsőfokú végzettség,

• Legalább 5 éves tapasztalat nagyobb projektekben,

• C#, ASP.NET, JavaScript, JQuery, CSS, HTML, MS SQL,

Visual Studio 2012, SQL Management Studio

• Előny: WCF ismeret,

• Jó problémamegoldó képesség,

• Határidők betartása,

• Megbízható, rugalmas, lelkes, ambíciózus, a technológia és a minőség irányába elhivatott, pályázók jelentkezését várjuk.

Nyelvtudás:    Angol szakmai dokumentációk értése szintjén.

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonú, dinamikusan fejlődő vállalat, fő profilja a prémium média streaming megoldások tervezése, fejlesztése és üzemeltetése.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió