www.cvonline.hu

Webfejlesztő informatikus

  • Company_icon Lincos Kft
  • Location_icon Debrecen, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 21 napja lett aktiválva

A Lincos Kft., garázsipari szerszámokkal és berendezésekkel foglalkozó cég

Webfejlesztő informatikus munkatársat

keres

A Lincos Kft. garázsipari szerszámokkal, gépekkel és berendezésekkel foglalkozó piac egyik legmeghatározóbb szereplője, tevékenysége egész Európát lefedi. Meglévő és új oldalaink fejlesztéséhez keressük kollégánkat dinamikus csapatunkba. Kezdők jelentkezését nem várjuk.

Feladatok:

  • Meglévő weboldalaink folyamatos karbantartása, fejlesztése
  • Új egyedi igények alapján történő fejlesztések elvégzése
  • Határidők betartása

Elvárások:

  • PHP, JavaScript, HTML(5), CSS(3) szerzett tudás, e területeken szerzett tapasztalat
  • MySQL, PostgreSQL vagy más relációs adatbázis-kezelésben szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat webshop fejlesztésében, karbantartásában
  • PHP keretrendszerekben szerzett tapasztalat
  • Objektum orientátlt fejlesztési szemlélet
  • Linux alap ismeretek
  • Kiemelkedő, önálló problémamegoldó és kommunikációs készség
  • GIT verziókövető rendszer ismerete
  • Új ismeretek gyors elsajátítása
  • Angol nyelvtudás (legalább középfokú írott)

 Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, komplex, felelősségteljes munkakör
  • Vidékről történő bejárás támogatása
  • Szakmai fejlődési lehetőség, tapasztalatszerzés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő csapatban
  • Teljes munkaidő, kimagasló akár nettó 400 000 Ft-os fizetés

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni angol és magyar nyelvű önéletrajzzal, motivációs levéllel a lenti címen lehet.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika > Programozó, Rendszerfejlesztő, Webmester
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol