www.cvonline.hu

Webfejlesztő gyakornok (Vodafone)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.26.
Hirdetés azonosító: 1095151
lejárt

Webfejlesztő gyakornokot  keresünk partnercégünk, a Vodafone megbízásából.

Érdeklődsz a telekommunikáció és a vezető nagyvállalatok világa iránt? Ha a válasz igen
akkor a Mind-Diák kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy gyakorlatot szerezz a mobilhálózatok területén és fejleszthesd programozói tudásodat egy nyitott, multinacionális környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Jelentkezz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik ráadásul segítséget nyújtanak új ismereteid elsajátításában is!
 Link megjelenítése" style="width: 200px; height: 71px;" />

Feladatok:

  • Weboldalakkal kapcsolatos admin feladatok ellátása
  • Tartalom frissítések
  • Fordítások (angol)

Elvárások:

  • Magabiztos felsőfokú angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • PHP, MySQL, Javascript tudás
  • Kreativitás

Munkaidő: Heti 20 óra vállalása 6 hónapig.

Előnyt jelent:

  • Grafikusként szerzett szakmai tapasztalat
  • Web fejlesztőként szerzett tapasztalat
  • Informatikai területen folytatott tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft/óra bérezés
  • Rugalmas beosztás
  • Megismerheted egy globális vállalat működését
  • Fiatalos, segítőkész, lendületes csapatban tudsz dolgozni

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!