www.cvonline.hu

Webfejlesztő és grafikus

  • A hirdetés 943 napja lejárt

Az innovatív műszaki megoldások területén több mint 90 éves múlttal rendelkező Gamma Műszaki Zrt. webfejlesztőt keres csapatába, az alábbi feltételek mentén.

Elvárások:

  • Legalább 2 év PHP fejlesztői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Objektum orientált programozási tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság, kiváló problémamegoldó képesség
  • Igény és képesség az önálló munkavégzésre
  • Szépérzék

Elvárt technológiai ismeretek:

  • PHP programnyelv
  • MySql ismerete
  • Webes technológiák: HTML5, CSS3, Ajax, JQuery
  • Grafikai programok kezelése: CorelDraw, Photoshop

Előnyt jelentenek:

  • SVN verziókövető rendszer ismerete
  • ASP.NET ismeret
  • Reszponzív weboldalak készítése
  • SEO
  • Referenciák

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Fiatal kollégák
  • Jó munkakörülmények
  • Versenyképes fizetés

Fényképes önéletrajzokat várunk fizetés megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Investment Product Controller

Randstad Hungary Kft.

If you are interested in the controlling of cap...
Budapest

Kárrendezés, kontroll és fejlesztési vezető

Partnerünk az alapítása óta eltelt két évtized ...
Budapest

GERMAN speaking Collection Specialist - part time

You are a bright talent with excellent communic...