www.cvonline.hu

Webfejlesztő / designer

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

Cégünk dinamikus fejlődése és marketing csapatunk erősítésére céljából keresünk új munkatársat

 Web fejlesztő / designer

 pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A cégcsoport weboldalainak fejlesztésében való aktív közreműködés
  • Az oldalak javítása, frissítése, adatok feltöltése
  • Bannerek és eDM-ek tervezése, programozása
  • Weboldalak és webappok felhasználói felületének (UI) fejlesztése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Képszerkesztő programok ismerete (Adobe programcsalád)
  • PHP, MySQL, HTML5 és Javascript keretrendszerek alapos ismerete
  • Reszponzív UI és UX tervezési tapasztalat
  • Site building és webes alkalmazások készítésében tapasztalat
  • Önállóság és proaktivitás
  • Minőségorientált szemlélet
  • Képesség több feladat önálló ellátására
  • Szakmai angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Flash ActionScript ismerete
  • Nyílt forráskódú CMS rendszerekben való tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési és szoftvertervezési tapasztalat
  • Mobil platformok gyakorlati ismerete
  • Nyitottság az új technológiák elsajátítására

Munkavégzés helye:

 Budapest

Amit kínálunk:

  • Biztos cégháttér, kiépült infrastruktúra
  • Piacképes jövedelem
  • Nagyfokú önállóság, komoly szakmai kihívások
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol