www.cvonline.hu
Webfejlesztő - Budapest (Referenciaszám: PJ2525)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2013.10.02.
Jelentkezési határidő: 2014.04.02.
Hirdetés azonosító: 666845
lejárt

Budapesti székhelyű informatikai partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Webfejlesztő - Budapest

Feladatok:
- Megadott követelmények alapján web alapú szerviz szoftver tervezése és fejlesztése HTML5 és JavaScript felhasználásával

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség informatikai vagy villamosmérnöki területen

- Legalább 2 éves munkahelyi tapasztalat HTML5 és JavaScript technológiák alkalmazásában
- Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- Web alapú szoftvertervezési - és fejlesztési tapasztalat
- Motiváltság, kihívásoknak való megfelelés, csapatszellem
- Felhasználó központú gondolkodás

Előny:
- ExtJS és HTML5 ismeretek
- Agilis fejlesztési módszertani ismeretek
- Referenciamunka a felsorolt technológiák alkalmazásával
- Német nyelvtudás
- Beágyazott szoftverfejlesztési ismeretek

Amit partnercégünk kínál:
- Határozatlan idejű, hosszú távú együttműködés
- Dinamikus, fiatalos csapat, professzionális környezet
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Versenyképes kompenzációs csomag
- Angol nyelvi képzés

Kérem, hogy részletes magyar és angol nyelvű önéletrajzát az email tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Vörös Barbara kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat informatikusok számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb IT kereséseinkről:Link megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió