www.cvonline.hu

Webfejlesztő asszisztens

  • A hirdetés 900 napja lejárt

Ügyfelünk pénzügyi tanácsadási szektorban nyújt szolgáltató független pénzügyi megoldásokat partnereinek lassan fél évtizede. Dinamikus és fiatalos 20 fős csapatának támogatásához keressük az alábbi kolléganőt vagy kollégát, akit a vállalkozás a megnyert TÁMOP-2.3.4.A uniós pályázat keretén belül fog alkalmazni. A kötelező elvárásoknak emiatt teljes egészében meg kell felelni.

Feladatok:

  • Közösségi és egyéb könnyen kezelhető webportálok karbantartása, kezelése
  • Webfejlesztő kollégák munkájának támogatása
  • Kereskedelmi és marketinges kollégákkal történő együttműködés és támogatás
  • Felettes közvetlen iránymutatásai szerint egyéb részterületeken különböző feladatvégzés

Kötelező elvárások:

Alábbi OKJ-s szakképesítések valamelyikének megléte:

  • 52-341-04 Kereskedelmi ügyintéző
  • 52-342-01 Marketing- és reklámügyintéző
  • 33-346-01 Irodai asszisztens
  • 33-523-02 Távközlési és informatikai hálózatszerelő
  • 25 év alatti életkor

Egyéb munkaköri elvárások:

  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Megbízható és precíz munkavégzés
  • Proaktivitás, dinamizmus

Amit ügyfelünk kínál:

  • Fiatalos, kiscsoportos munkakörnyezet
  • Karrier lehetősége
  • Dinamikusan növekvő vállalat működésének megismerése
  • Versenyképes bruttó bér és utazási hozzájárulás

Munkavégzés helye:

Budapest, 3. kerület

Munkakezdés:

Október folyamán mihamarabb

Kérjük jelentkezéshez küldje el önéletrajzát és motivációs levelét a lent megadott e-mail címre.