www.cvonline.hu

Webfejlesztő (ASP.NET)

B09webf

Szoftverfejlesztő partnercégünk számára keresünk Webfejlesztő kollégát.

Feladatok:

Prémium média streaming megoldások tervezése és fejlesztése. Saját keretrendszerben történik a fejlesztés, amelyek kialakításához MS SQL és .NET technológiákat használnak. A klines oldali megoldások szinte az összes média platformra elkészülnek (Android, iOS, PC, MAC, STB, TV, WP7)

Feladat a meglévő koncepciók és specifikációk alapján a funkcionalitások fejlesztése.

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Min. 2 év C#/ .NET fejlesztési tapasztalat
  • ASP.NET tapasztalat
  • Javascript, HTML, CSS magas szintű ismerete
  • MS SQL ismeret
  • Visual Studio 2012, SQL Management Studio ismeret
  • Angol nyelvtudás, szakmai dokumentációkhoz
Előny:
  • WCF
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb információ
  • Munkavégzés történhet mind alvállalkozói, mind a munkavállalói státuszban (alvállalkozói preferált)

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest