www.cvonline.hu

Webfejlesztési vezető

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Nemzetközi hátterű pénzügyi vállalat Webfejlesztési vezetőt keres, partner és ügyfél portáljainak fejlesztésére.  A feladat 5-10 fejlesztő irányítása és munkájuk koordinálása .

Feladatok:

  • Webfejlesztői csapat szakmai irányítása
  • A fejlesztések szakmai felügyelete, tervezése és irányítása
  • Saját rendszerek fejlesztésének felügyelete / irányítása
  • Belső igények specifikálása, tervek készítése
  • Idő és erőforrás tervek készítése, nyomon követése és betartatása
  • Módszertani vezetés, dokumentációs rend, belső szoftverfejlesztési szabályzat, előírásainak kialakítása, betartatása
  • Informatikai társosztályokkal történő szoros együttműködés
  • Időnként üzleti területtel való együtt működés

Elvárások :

  • Felsőfokú műszaki, informatikai végzettség
  • Informatikai fejlesztési, folyamatmenedzsment területen szerzett vezetői tapasztalat (min. 3 év)
  • Software Minőségbiztosítási tapasztalat
  • Csoportos fejlesztési módszertanokkal szerzett tapasztalat (PL scram, agilis)
  •  Web-es technológiák, megoldások magabiztos ismerete
  •  Gyakorlati tapasztalat nagyvállalati környezetben végzett architektúra tervezésben, kialakításban
  •  Írásban legalább középszintű angol nyelvtudás

Előny :

  • JAVA, JBOSS, XML, Webservice, Webmethods technológiák ismerete

Személyes jellemzők:

  • Jó kommunikációs és tárgyalási készségek
  • Határozottság
  • Nyitottság a változásokra
  • Önálló, pontos munkavégzés
  • Kreativitás, rugalmasság

Amit megbízónk kínál:

  • Kreatív és érdekes munka
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Hosszú távú karrier lehetőség

Helyek Magyarország
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő