www.cvonline.hu

Webfejlesztés Folyamat Támogató

  • A hirdetés 640 napja lejárt

Csatlakozz alkalmazás támogató csapatunkhoz

agilis munkavállalót keresünk:

Cégünkről:

A Lapker Zrt. egy 700 főt foglalkoztató, nagy múltú vállalat. A társaság meghatározó tevékenysége a hírlap disztribúció, melyet Magyarország egész területén folytatunk. Az árushelyeink és partnereink számára készítünk egy Webportál alkalmazást, mellyel adatokat tudnak lekérdezni, és elektronikus kommunikációra is alkalmas. Cégünk CRM rendszerével összekötve az Ügyfélkapcsolati tevékenység egy jelentős része is ezen a felületen keresztül zajlik.

Ezen felül több szatellit rendszert üzemeltetünk, melyek napi adatkapcsolatban vannak cégünk SAP rendszerével.

Fő feladatok:

  • Fejlesztések támogatása: tesztelési terv elkészítése, tesztelés, hibajegyek kezelése, tesztelés dokumentálása
  • Igények egyeztetése az üzleti területekkel
  • Szatellit rendszerek megismerése, támogatása
  • Kapcsolattartás az egyéb folyamatok támogatóival

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Felsőfokú informatikai végzettség vagy elkezdett tanulmányok
  • Folyamatszervezői gyakorlat
  • PHP, HTML5, Java, .Net (C#) nyelvek ismerete előnyt jelent
  • Oracle, MS SQL adatbázis kezelők ismerete előnyt jelent

Személyes jellemzők:

  • Felelősségtudat
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Csapatmunkára alkalmasság

A pályázatokat (szakmai önéletrajz és motivációs levél) aWebfejlesztés folyamat támogató” pozíció és a fizetési igény megjelölésével, a Lapker HR Igazgatóság részére, a lenti e-mail címre kérjük eljuttatni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő