www.cvonline.hu

Webes munkatárs

  • A hirdetés 911 napja lejárt

Épületgépészeti kereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő 20 éves múlttal rendelkező cég, Budapest XIII. kerületi irodájába keres munkatársat.

Feladatok:

  • webáruházak karbantartása, termékfeltöltés
  • belső kapcsolattartás a társosztályokkal
  • online kereskedelemmel kapcsolatos részfeladatok

Elvárásaink:

  • készség szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
    önálló munkavégzésre képes
  • kreatív, de precíz személyiség

Előnyt jelent:

  • Google Adwords és Google Analytics mélyebb ismerete
  • épületgépészeti anyagok ismerete

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, biztonság
  • emberi légkör, kifejezetten jó hangulat
  • kulturált irodaházi munkakörnyezet
  • folyamatos szakmai képzés
  • versenyképes jövedelem kiegészítő juttatásokkal

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a következő email címen. A tárgyban kérjük feltüntetni a „Webes munkatárs” jeligét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő