www.cvonline.hu

Webes Fejlesztő (Bp-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1022171
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Prepaid MasterCard kártyákat értékesítő partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi munkakörbe munkavállalót:

Webes Fejlesztő

(Bp-6-M)

Feladatok:

  • weboldal programozás adott site-build alapján (PJP-HTML),
  • adatbázis kezelés (MySQL,PHPMyadmin),
  • Cronjobok írása PJP-ban
  • elvégzett feladatok dokumentálása ACtive Collab-ban
  • új fejlesztések kivitelezése.

Szakmai ismeretek:

  • PHP 5.x,OOP
  • MySQL 5.x,
  • HTML5, Javascipt (AJAX,jQuery),
  • CSS3,
  • böngésző független megoldások,
  • SVN / Git használatban szerzett jártasság,
  • valamilyen framework-ben szerzett jártasság.

Előny:

  • Linux ismerete,Photoshop-ban való jártasság, Reszponzív design,SEO ismerete,
  • kártyatermékek működésének ismeret,
  • bankban vagy pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat.

Elvárások:

  • Szakirányú programozói végzettség, vagy tanulmányok,
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv középfokú nyelvismerete,

Munkavégzés helye:  Budapest

Jelentkezni az alábbi e-mail címen lehet, magyar és az elvárásoknál megjelölt idegen nyelvű, fényképes önéletrajzzal.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest