www.cvonline.hu

Webes alkalmazásfejlesztő (PHP)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.06.
Jelentkezési határidő: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1169269

Pozíció leírása / Job description

Marketing szoftverek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó ügyfelünk csapatába keresünk tapasztalt Back-end fejlesztőt.
- Új funkciók back-end oldalának implementálása
- Adatbázis sémák tervezése, optimalizálása
- REST API továbbfejlesztése
- Sebesség optimalizálás alkalmazás szerveren és adatbázis szerveren
- Biztonságos, skálázható kód írása
- Tesztelés, hibakeresés
- Új technológiák, megközelítések folyamatos megismerése

Elvárások / Requirements

- Legalább 3 éves objektum orientált programozási tapasztalat (PHP5) és MySQL haladó szintű ismerete
- Tapasztalat verzió menedzsment rendszerben (Git vagy SVN)

Előnyt jelent:
- PHP keretrendszerek ismerete
- NoSQL tapasztalat (Cassandra, MongoDB)

Amit kínálunk / Offer

- Családias, kellemes munkakörnyezet
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján

Egyéb hasonló állások Önnek
ASP.NET Alkalmazásfejlesztő

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humáne...
Budapest

Senior PHP fejlesztő

Trenkwalder Kft

Motivált Senior PHP fejlesztő munkatársat keres...
Veszprém, Veszprém

Web fejlesztő (PHP)

HSA Kft.

Web fejlesztő (PHP) Feladatok: A vállalati honl...
Hódmezővásárhely