www.cvonline.hu

Webdesigner

  • A hirdetés 693 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

Operatív Marketing Igazgatósága

keres

Webdesignert

Feladatkör:

  • weboldalak, hírlevelek, landing page-ek grafikai tervezése a cégcsoport arculati kézkönyvének megfelelően
  • bannerek készítése
  • együttműködés ux-er, grafikus és fejlesztő kollégákkal

Elvárások:

  • Adobe Photoshop, Flash magas szintű használata
  • tapasztalat webes tartalmak tervezésében: weboldalak, bannerek, hírlevelek
  • csapatmunka, új ismeretekre való nyitottság, gyors és pontos munkavégzés
  • html, html5, css3 alapszintű ismerete
  • angol nyelvű szakmai cikkek megértése

Aminek örülünk (előny):

  • html, css3 elmélyültebb ismerete
  • html5, javascript (jquery), bootstrap használata
  • Adobe Illustrator, Fireworks, Indesign ismerete

Amit ajánlunk:

  • részvétel egy nagyvállalat webes megjelenésének kialakításában
  • változatos feladatok
  • tanulási lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezés: az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Rendezvényszervező német nyelvtudással (Referenciaszám: PJ5089)

Pannonjob Kft.

Teljes körű rendezvényszervezést és kivitelezés...
Budapest

Marketing gyakornok (Referenciaszám: PJ4272)

Budapesti VIII. kerületi szolgáltató szektorban...
Pest, Budapest

Grafikus gyakornok (Referenciaszám:PJ3313)

Budapesti VIII. kerületi amerikai multinacionál...