www.cvonline.hu
Webdesigner
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.07.06.
Jelentkezési határidő: 2014.07.10.
Hirdetés azonosító: 828718
lejárt
Webdesigner

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő on-line design és fejlesztő ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját Grafikus Webdesigner pozícióba.

Változatos, kihívásokkal teli feladatokra számíthatsz egy olyan családias, összetartó csapatban ahol az egyéni teljesítmények is számítanak, és ahol a nap végén mindig pontosan fogod tudni, hogy mit tettél hozzá a közös sikerekhez.

Legyél motivált, eredmény- és ügyfélorientált, legyél nyitott a világra, szeress önállóan dolgozni, de legyél jó csapatjátékos is, szeress új megoldásokat elsajátítani és alkalmazni.

Részletesebben a feladatokról:
felhasználói felületek tervezése - arculattól a legapróbb ikonokig,
animált és interaktív hirdetések készítése,
videók alap szintű szerkesztése,
egyeztetés, szoros együttműködés a grafikusokkal és a csapat többi tagjával.

Követelmények
Elengedhetetlen, hogy az alábbi ismeretekkel, tapasztalattal rendelkezz: Illustrator,
Photoshop,
Flash.
A külföldi ügyfeleink miatt fontos, hogy tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvismerettel rendelkezz, szóban és írásban.

Nem alap elvárás, de nagy előny, ha megvannak az alábbi ismereteid: Flash AS3 ismerete,
After Effects ismerete vagy bármilyen videó szerkesztési tapasztalat,
3D.