www.cvonline.hu

Webdesigner

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 813123
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal nemzetközi multinacionális partnercégünkhöz keresünk marketing gyakornokot.

Feladatok:

  • Creates HTML for internal and external email announcem
  • Creates flyers/Banners/brochures for invitations
  • Collects and coordinates data from different peers
  • Perform Web researches for creation of Google AdWords campaigns and others
  • Edits videos interviews
  • Support webinar creation/recording & editing
  • Prepares reports
  • Collecting info on European market trends and competitors
  • Support the Marketing & Communications function in other ad-hoc tasks

Elvárások:

  • Studying Computer Science or similar
  • Good knowledge of Microsoft Office (Word, Excel, Power Point)
  • Basic HTML knowledge / HTML editor like Dreamweaver for example
  • Basic graphics design knowledge / InDesign, Photoshop
  • Advanced English language knowledge (both written and verbal) is a must.
  • Highly motivated and eager to learn
  • Autonomous and good team player

Worktime: Ability to work at least 3-5 days/week (6-8 hours/day)

Amit ajánlunk

  • Salary: 800 Ft/hour
  • Multinacional environment
  • Career opportunity

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon.
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!