www.cvonline.hu

WEBDESIGNER

  • A hirdetés 247 napja lejárt

WEBDESIGNERünket keressük a Lechner Tudásközpontba!

Úgy érzed, több van benned egy online piactér tervezésénél? Szeretnéd komplex feladatokon keresztül megmérettetni magad? Szeretnéd, ha a munkád gyümölcsét naponta több ezer felhasználó használná? Szeretnél egy fiatal, lendületes csapatban, barátságos, inspiráló légkörben dolgozni?

Ha a fentiekre igenekkel feleltél, erre a pozira a Te neved van írva!

MILYEN FELADATOKBAN SZÁMÍTUNK A SZAKÉRTELMEDRE?

  • adott arculatba illő weboldalak, mobil applikációk, felhasználói felületek tervezése
  • egyéb design és grafikai feladatok ellátása

MILYEN KÉSZSÉGEKRE LESZ MINDENKÉPPEN SZÜKSÉGED EHHEZ A MUNKÁHOZ?

  • releváns, webdesigner munkakörben szerzett szakmai tapasztalatra
  • webdesign trendek ismeretére (reszponzív webdesign, flat design, webtipográfia stb.)
  • Adobe Photoshop, Illustrator alapos ismeretére

JÓL FOGOD MAGAD ÉREZNI NÁLUNK, ha

  • kiváló esztétikai és grafikai érzékkel rendelkezel
  • a kreativitás a 2. neved
  • nem áll Tőled távol a UX alapú gondolkodás
  • precízen, önállóan dolgozol és a határidőket sem esik nehezedre betartani

ELŐNNYEL INDULSZ A PÁLYÁZÓK KÖZÖTT, ha

  • van felsőfokú végzettséged
  • rendelkezel web fejlesztői tapasztalattal
  • nem idegen számodra a HTML, CSS, Bootstrap, wireframing használata
  • ismered az Adobe Indesign, Muse, Animate programokat

ÉS MIT KÍNÁLUNK CSERÉBE?

  • izgalmas, kreatív feladatokat
  • sokat nevetős, lendületes, összetartó, fiatalos csapatot
  • versenyképes juttatási rendszert
  • nyelvtanulás, sportolás támogatását
  • hosszú távú munkalehetőséget
  • korszerű munkakörnyezetet

Ha már látod is magad ebben a pozícióban, kérjük, küldd el fényképes magyar önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

TUDJ MEG TÖBBET A LECHNER TUDÁSKÖZPONTRÓL!
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő