www.cvonline.hu

Webdesigner/ Sitebuilder

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, budapesti megbízója részére

Webdesigner

pozícióba keres új kollégát Sitebuild tapasztalattal.

Feladatok:

  • Nemzetközi open platform webes szolgáltatás megjelenésének, felhasználói felületének teljes körű megtervezése és kivitelezése a fejlesztői csapat aktív közreműködésével

  • Kreatív és felhasználó központú design kialakítása

  • Wireframek, mockupok, prototipusok létrehozása, specifikációk megírása

  • A szoftver kiértékelése és tesztelése (végfelhasználók bevonásával) az felhasználói élmény (UX) szempontjából

Elvárások:

  • UI/UX design

  • Kiemelkedő CSS3 ismeretek

  • HTML5 ismeretek

  • Photoshop professzionális használata

  • Vektorgrafikus tervezés

  • Responsive oldalakkal összefüggő tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Legalább 2-3 éves munkatapasztalat

  • Angol nyelvismeret

  • Referencia munkák megléte

  • JavaScript és jQuery ismeretek

  • Twig template engine ismerete

  • Bootstrap ismerete

  • Egyetemi végzettség

Amit ajánlunk:

  • Önálló projektek

  • Dinamikus, motivált, elhivatott csapat

  • Versenyképes bérezés

  • Szakmai fejlődési lehetőséget

  • Rugalmas, eredményorientált, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítésee-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol