www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1045545
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan növekvő, környezetvédelem területén működő, angol székhelyű cég budapesti leányvállalatához IT területen, webdesigner tudással és referenciákkal rendelkező munkatársat keres

WEBDESIGNER (AG)
pozícióba

Főbb feladatok:
  • Grafikák készítése elsősorban online (responsive webdesign, oldaltervek, webre szánt grafikák) területekre
  • Online hírlevelek, hirdetések, bannerek, megjelenések tervezése és kivitelezése
  • Grafikák tervezése és készítése offline területekre (plakátok, szórólapok, céges kiadványok és egyéb kreatív anyagok)

Amit kínálunk:
  • Szakmai fejlődési lehetőség, nemzetközi környezetben
  • Rengeteg kreatív feladat és kihívás

Amit elvárunk:
  • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign alapos ismerete, rutinszerű használata
  • Minimum 1 év webdesigner területen eltöltött tapasztalat (teljes munkaidőben, vagy szabadúszóként)
  • Webes grafikai trendek ismerete
  • Minimum középfokú Angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kreativitás, rugalmasság, önállóság és magas fokú precizitás
  • Megbízhatóság, pontosság, határidők betartása
  • Eredmény és sikerorientáltság
Előnyök:
  • Alapszintű HTML5 és alapszintű CSS3 ismeretek
  • Online marketing tapasztalat
Állás, munka területe(i):
  • Marketing, Média, PR
  • Webdesigner
  • Grafikus, képszerkesztő

Munkavégzés helyszíne: Budapest, IX. kerület

A jelentkezésekhez referencia munkákat (amely alatt elsősorban komplett weboldal arculat és design terveket illetve működő weboldal elérhetőségeket, linkeket értünk) és motivációs leveleket kérünk csatolni, a fényképpel ellátott önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével, valamint a munkakezdés legkorábbi időpontjával együtt várjuk!

Tech People LÁBLÉC