www.cvonline.hu

Webáruház Termékmenedzser (Debrecen)

  • A hirdetés 415 napja lejárt

Webáruház Termékmenedzser
(Debrecen)

Dinamikusan fejlődő debreceni vállalkozás keres új webáruházához termékmenedzsert. Olyan pörgős és szorgalmas munkatársat keresünk, aki képes nagy mennyiségű adatot gyorsan és precízen feldolgozni (termékfeldolgozás a webshopra), teljesíti a tervben elvárt mennyiségeket, magabiztosan bánik az excellel, többek között a függvényekkel is, alap html és css ismeretekkel is rendelkezik és hab a tortán ha webáruházas tapasztalata is van.

Feladatok:

  • Termékek feldolgozása (termékparaméterek, leírás, képek) a webshopra.
  • Webáruház admin kezelése, új termékek felvitele, meglévőek módosítása.
  • Nagy mennyiségű adathalmaz gyors, pontos feldolgozása és kontrollálása.
  • Kapcsolattartás a gyártókkal, kereskedelmi partnerekkel.
  • Beérkező árlisták teljes körű feldolgozása, vizsgálata.

Elvárások:

  • Alap html és css ismeretek, alap képszerkesztés és pdf szerkesztés.
  • Office programok (különösen az Excel) magasszintű ismerete.
  • Önálló és precíz munkavégzés és probléma megoldás.

Előny:

  • Termékfeldolgozással, Árazással kapcsolatos tapasztalat.
  • Angol nyelvtudás (írás, olvasás szintjén elegendő).
  • Jártasság az adatrögzítésben.
  • Alap SEO- és webfejlesztési ismeretek.

Amit nyújtunk:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatal csapat
  • Hosszútávú, stabil munkavégzés

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő