www.cvonline.hu

Webáruház kezelő

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1025836
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Ezúttal debreceni fürdőszobaszalon webáruházának kezeléséhez várjuk jelentkezéseteket.

Feladatok:

  • Magento alapú webáruház fejlesztése
  • Karbantartás
  • Desing módosítása
  • Termékek feltöltése

Elvárások:

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív/passzív hallgatói jogviszony minimum 2016 júniusig
  • problémamegoldó képesség
  • készség az új ismeretek elsajátítására a témában

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 8:00-17:00 között, napi 4 órában, előre egyeztetett beosztás alapján.

Előnyt jelent:

  • mysql, Magento, CS-Cart valamint SEO ismeretek
  • PHP programozási és webáruház tapasztalat
  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • bruttó 950 Ft-os órabér
  • hosszútávú, folyamatos munkalehetőség
  • rugalmas munkaidő
  • fejlődési lehetőség
  • szakmai tapasztalatszerzés

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltesz egy önéletrajzot, melyben feltünted informatikai ismereteidet és (ha van) referencia munkádat.

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, a "Megosztás"-ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!